Browary rzemieślnicze

Wzrost popularności browarów rzemieślniczych nierozerwalnie związany jest z postępującym zapotrzebowaniem na nowe, nieznane dotąd rodzaje piwa. Polacy coraz częściej rezygnują z piw koncernowych o niewyróżniających się smakach i aromatach na rzecz piw rzemieślniczych, które oferują im zupełnie nowe doznania i poszerzają możliwości łączenia piwa z różnorodnymi potrawami. To sprawia, że na rynku jest – i długo jeszcze będzie - ogromne zapotrzebowanie na nowe browary, które będą podążać za oczekiwaniami coraz bardziej wymagających piwoszy.

Dlaczego warto otworzyć browar rzemieślniczy:

  • bardzo niskie koszty produkcji piwa – inwestycja zwraca się w ciągu kilku miesięcy,
  • możliwość elastycznego reagowania na aktualne trendy i potrzeby rynkowe,
  • długofalowa pewność zysku – rosnące zapotrzebowanie na piwa kraftowe gwarantuje opłacalność prowadzenia biznesu w perspektywie nawet kilkudziesięciu najbliższych lat.

Browary rzemieślnicze – nasza oferta

Dbamy o to, by oferowany przez nas sprzęt spełniał nie tylko kryteria jakościowe, ale i by maksymalnie oszczędzał energię i koszty włożone w produkcję piwa. W zależności od zapotrzebowania, oferujemy urządzenia pozwalające na produkcję od 5000 do nawet 100 000 hl piwa rocznie. Po konsultacjach, na których omówione zostaną najważniejsze potrzeby Klienta (m.in. planowana wielkość produkcji, gatunki piwa, sposób dystrybucji), przedstawiamy szczegółową ofertę sprzętową. Nasze usługi obejmują montaż urządzeń, uruchomienie produkcji oraz szkolenia dla pracowników.

Browary przemysłowe:

Częściowy zestaw: 3000l:

Kontakt

Odezwij się do nas już dziś.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem z nami współpracy, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Kontakt

Hubert Kołodziejczyk

E-mail: biuro@minibrowar-nbs.pl

Telefon: +48 509-52-53-54

Wyślij sms z informacją o chęci kontaktu, a my oddzwonimy.